O SPÓŁCE

Model biznesowy Grupy DG-Net S.A. opiera się na świadczeniu usług telekomunikacyjnych, w tym przede wszystkim dostępu do światłowodowego Internetu. Głównym obszarem działalności jest Dąbrowa Górnicza oraz okoliczne miejscowości na terenie województwa śląskiego, na których Spółka jest często jedynym dostawcą tego typu usług. Spółka oferuje nowoczesne rozwiązania technologicznie w zakresie podłączenia do infrastruktury częściowo w oparciu o własną sieć światłowodową, korzystając przy tym z dzierżawy sieci centralnej.

DG-Net S.A. to fundament, na którym zbudowane zostały inne marki zgodnie z wartościami i zasadami, jakie spółka wyznawała od początku swojej działalności.

Misja i wartości

Niezmiernie zależy nam, by współpraca z klientami przebiegała na najwyższym poziomie i dla obopólnej korzyści, dlatego swoje działania opieramy na trzech, kluczowych fundamentach.

JAKOŚĆ
Szybki i bezproblemowy Internet wymaga najlepszych standardów obsługi. Rynek jest wymagający, a my staramy się sprostać jego wyzwaniom i oczekiwaniom klientów.
DOŚWIADCZENIE
Nie od dziś dostarczamy Internet do domów i firm. Szukamy, uczymy się i pomagamy klientom dzięki wieloletniej pracy.
ELASTYCZNOŚĆ
Dopasowujemy ofertę do Ciebie. Nie trzymamy się utartych ścieżek. Z czasem nauczyliśmy się jak działać i jak odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Struktura DG NET S.A.

Spółka akcyjna działająca w obszarze ISP oraz multimediów. Zajmuje się ich dostarczaniem dla klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Marka komercyjna, działająca lokalnie i skierowana do klienta indywidualnego, znająca jego potrzeby. Dla Fibo liczą się szczere relacje budujące doświadczenie z odbiorcą.
Biznesowa marka Spółki oferująca najwyższej jakości łącze dla firm. To pewny przepływ informacji i obsługa, dla której dobro biznesu klienta jest najważniejsze.